Kurumsal ve görsel kimlik markaların karakterlerinin dışa yansımasıdır. Marka Mimarinizi doğru yapılandırdığınız takdirde; marka dokunuş noktalarınızın hemen hemen büyük bir kısmını oluşturan Kurumsal kimliğinşz; kurumunuzun veya markanızın ambleminin, logosunun, yazı karakterinin ve renklerinin bir araya gelerek oluşturduğu bir imzadır. Bu imzanın antetli kağıtlara, ofislere, mağazalara, ambalajlara, broşürlere, şirket araçlarına, web sitelerine uygulanması ile kurumsal kimlik bir bütünlük arz ederek markanın görünen yüzü olarak hayata geçer. Sizin Ile yaşar !

Dünyayı nelerin kurtaracağını bilmiyoruz, ancak eminiz ki her neyse, mükemmel bir şekilde tasarlanmalıdır. İster grafik, Ister reklam düzeni, stand veya ambalaj tasarımı olsun, çalışmalarınız Insanları harekete geçirmeli.

Güzel bir elbise karşınızdakini etkilemek için yardımcı olur . Her bir ayrıntıyı dikkate alıyoruz. Ve markanın imajını oluşturan her unsurun çözüm ortaklarımıza hitap edecek şekilde yaratılmasını hedefliyoruz.

Biz sizlerin her türlü marka dokunuş noktasında ajansınız olmaya; kampanya tasarım, planlama ve uygulamaları, katalog, ilan, afiş, flyer vb. basılı ürünler, dergi, tv, gazete, radyo reklamları, indoor / outdoor tasarım ve uygulamaları için hazırız…

Çözüm ortağı olduğumuz Iş ortaklarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için her zaman özgün tasarım çözümleri peşinde koşuyoruz. Yaratıcılığı; pazarlama stratejileri ile birleştirerek hedefimizde ilerliyoruz.

YUKARI