• Serigrafi Baskı Nedir?Serigrafi baskıya ipek baskısı veya özgün baskı adı da verilmektedir. Serigrafi baskı, bir şablona gerilmiş ipeğin yüzeyine foto emisyonları yardımıyla grafik aktarılır. Sonra bu şablon üzerine dökülen mürekkebin rastgele lastiği basıncı ile grafiğin baskı yapılacak malzemeye transferi işlemidir.
  • Serigrafi Baskı Nerelerde Kullanılır?Baskının uzun süre solmadan dayanıklı kalması istenilen yerlerde serigrafi baskı tercih edilir. Serigrafide Hangi Mürekkepleri Kullanıyorsunuz? Solvent ve UV mürekkepleri kullanıyoruz.
  • Hangi Mürekkebi Tercih Edin?Çevreci ve daha dayanıklı olduğu için genellikle UV mürekkepler tercih edilmektedir. Baskı Ölçünüz Nedir? Baskı ölçümüz, maksimum 150 cm x 300 cm olmasına rağmen birden çok baskıyı frekans kaynağı ile yapıştırarak yüksek adetleri ekonomik bir şekilde çözüyoruz.
  • Hangi Malzemelere Baskı Yapıyorsunuz?Mürekkep tutan her türlü yüzeye baskı yapabiliyoruz. Örnek: Kağıt, PVC, Polietilen, Polipropülen, Branda, Metalik levhalar, Tahta yüzeyler vs.
  • HSERİGRAFİ BASKIElektrik-elektronik sanayisine dokunmatik paneller ve klavyeler, lexan, alüminyum, pvc, polyester, polykarbonat malzemelerden arkası yapışkanlı - yapışkansız etiketler, her tür üreticinin kullanabileceği damla etiketler, promosyon ürünlerinden baskı yüzeyi düz olan kalem, çakmak, saat, masa setleri, küp bloklar, ajanda, fihrist gibi ürünler üzerine baskı yapılmaktadır. Boya üreticilerine renk kartelası bu sistemle basılmaktadır.
YUKARI